0532 397 34 94 info@meselikpark.com   Biz Kimiz?

   Meşelik Park kendine has doğal güzellikleri, yeşilin her tonunu içinize çekebileceğiniz, temiz havası ve 153.000 metrekare büyük bir alanı ile sizlere doğal, sakin ve kendinizle baş başa bir dinlence. Kurumsal Piknik Organizasyonları, Ekinlik, Outdoor, Konser, Karavan, Kamp, mangal ve kendin pişir kendin ye imkânı sunmaktadır. Sapanca’da hafta sonu tatili ve gezisi olarak en ideal aktivite Meşelik Parkta yapacağınız etkinlikle ile keyfidir. İstanbul’a 1 saat ve Ankara’ya 3 saat uzaklıkta olan Sapanca Meşelik Park, bölgenin incisi olmaya devam ediyor. Toplamda 3820 adet meşe ağacı olan ve sincap yuvası haline gelen Meşelik Park ünlü markaların ilk tercihi olmuştur.

  Meşelik Park Outdoor etkinlikleri içinde atv safari, paintball, at biniciliği, fayton ve özellikle takım oyununu sevenler için teamworks etkinlikleri ve doğa yürüyüşü gibi aktivitelerden sonra, akşam yemeğini canlı müzik eşliğinde yenilebiliyor.

  MeşelikPark, kurumsal şirket organizasyonları için değişik aktiviteler sunuyor. Kurumsal piknik organizasyonları, gala yemekleri, firmaların eğitimleri, seminerleri, toplantıları profesyonelce düzenleniyor.

  Meşelik Park Düğün, sünnet, mezuniyet organizasyonları da Meşelik Park Restoran’da veya meşe ağaçlarının altında kusursuz şekilde yapılıyor.

 

 

 

Copyright © 2016 - Tüm hakları saklıdır.